Pracownik ochrony bez doświadczenia!

Wb Staffing

Warszawa

2016-11-08

Praca w ochronie - Warszawa

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ochrony

Doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy: Warszawa (ONZ, Górczewska, Aleje Jerozolimskie, Targowa)

Obowiązki:

  • Kontrolowanie monitoringu obiektu
  • Witanie i żegnanie Klientów

Nasze wymagania:

  • Umiejętność reagowania w nagłych sytuacjach
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bezpośrednio przez Klienta
    z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Pracę w systemie dziennym w doskonałej lokalizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Wsparcie ze strony Koordynatora obiektu
  • Ubranie robocze
  • Możliwość stałej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres APLIKUJ  z dopiskiem P.O. Warszawa lub proszę o kontakt telefoniczny  +48 534 348 534

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!