Kierownik ds. Pracy Tymczasowej

Barrex

Łódź

2016-10-13

Do naszego nowo powstającego biura w Łodzi szukamy Kierownika ds. Pracy Tymczasowej - osoby energicznej, wielozadaniowej i asertywnej.

Wymagania:

Aktywna sprzedaż usług pracy tymczasowej

Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z pracodawcami i kandydatami.

Budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami

Dobra znajomość przygotowania dokumentów związana z zatrudnianiem nowych pracowników (wystawianie umów, organizowanie badań lekarskich, szkoleń BHP itp.).

Doświadczenie (udokumentowane) w branży rekrutacji, selekcji, leasingu pracowniczego w agencji pracy bądź doradztwa personalnego (minimum 2 letnie i jest to warunek konieczny)

Gruntowna znajomość przepisów prawa pracy z bieżącymi zmianami (ze szczególnym naciskiem na zatrudnienie cudzoziemców na terenie Polski).

Obowiązki:

Prowadzenie negocjacji handlowych z pracodawcami i kandydatami

Zawierania i realizacji umów, prowadzenie dokumentacji dotyczącej zawartych umów,

Organizacja i zarządzanie bazą danych klientów oraz raportowanie.

Organizacja, koordynacja i kontrola pracy zatrudnionych pracowników

Odpowiedzialność za tworzenie i realizację rocznego planu operacyjnego

Wdrażanie nowej strategii handlowej w struktury firmy

Oferujemy:

rozwój w perspektywicznej branży,

niezbędne narzędzia pracy

ciekawą pełną wyzwań pracę

odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji

atrakcyjne zarobki adekwatne do osiąganych wyników

możliwość rozwoju własnych kompetencji.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail.

Proszę dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!