Mechanik Narzędziowy

Progresso HR

Bielany Wrocławskie

2016-10-13

Progresso dla swojego Klienta, intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:

• Utrzymanie narzędzi tłoczących w dobrym stanie,

• Wykonywanie regeneracji i konserwacji narzędzi,

• Naprawa i modyfikacja istniejących narzędzi,

• Realizacja przeglądów okresowych

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku narzędziowca

• Znajomość budowy tłoczników, wykrojników i narzędzi postępowych oraz umiejętność montażu i demontażu części,

• Wykształcenie techniczne

• Znajomość rysunku technicznego

• Praktyczna umiejętność obsługi obrabiarek (frezarki, tokarki, spawarki, drążarki)

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: APLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!