Pomocnik Magazyniera - Gdynia - 14,70 zł brutto / h

Job-Target Sp. z o.o.

Gdynia

2016-10-13

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań

- wysoka kultura osobista

Obowiązki:

- obsługa wózka widłowego (20% czasu)

- rozładunki i załadunki kontenerów

- foliowanie palet

- prace fizyczne magazynowe

Oferujemy:

- współpraca na podstawie umowy zlecenie w niepełnym wymiarze godzinowym

- możliwość długofalowej współpracy

- wynagrodzenie 14,70 zł / h brutto (osoba z uprawnieniami na wózek widłowy)

- WYNAGRODZENIE NA KONIEC MIESIĄCA BIEŻĄCEGO

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 501 - 039 -794 oraz osobistego w siedzibie firmy JOB-TARGET Sp. z o.o. (agencja zatrudnienia wpisana pod numerem 12985) mieszczącej się w Gdańsku na ul. Konrada Leczkowa 22A (budynek Techno-Service).

Aktualne CV prosimy przesłać na adres: APLIKUJ podając w temacie wiadomości Nr Ref. mag/gdynia/2016.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!