Młodszy operator linii produkcyjnej

FallWork1

Swarzędz

2016-10-13

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Aktualnie, dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Swarzędza

Obowiązki:

- wsparcie pracy operatora linii wytłaczania

- dbanie o realizację planów produkcyjnych

- wizualna kontrola jakościowa półproduktów

- utrzymanie porządku na hali produkcyjnej

- stosowanie się do wytycznych w przypadku awarii i przestojów

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

- odpowiedzialność

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- umiejętność pracy w grupie

*  Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

- umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z zakładem pracy)

- stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz dalsze możliwości rozwoju i awansu

- dodatkowe benefity – m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna, karta sportowa

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

** Oferta pracy stałej.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!