Pracownik produkcji - operator wózka widłowego

Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J.

Tychy

2017-02-14

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta z branży produkcji opakowań poszukuje pracownika produkcji-operatora wózka widłowego

Obowiązki:

  • układanie na palecie
  • obsługa prostych urządzeń
  • obsługa wózka widłowego
  • wymiana baterii wózka lub butli LPG
  • prace ręczne związane z pakowaniem palet, sortowaniem, przepakowywaniem
Wymagania
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • logiczne myślenie
  • sumienność
Oferujemy:
  • forma zatrdnienia: umowa o pracę tymczasową
  • pracę w systemie czterobrygadowym
  • miejsce wykonywania: Tychy
  • wysokie zarobki: stawka godzinowa + premia
Zgłoszenia prosimy kierować na adres APLIKUJ lub pod nr. telefonu 32 202 00 37 (w godz. 9:00-16:00)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83453 ofert pracy. Sprawdź!