Asystent w Dziale Handlowym (praktyki)

FallWork1

Poznań

2016-10-13

Aktualnie poszukujemy osób chętnych zdobyciem pierwszego doświadczenia na rynku pracy na stanowisku:

Asystent w Dziale Handlowym

(praktyki)

Miejsce pracy: Poznań, centrum

Obowiązki:

  • Wsparcie pracowników w bieżących projektach HR

  • Tworzenie baz klientów

  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami

  • Badanie potrzeb klienta

  • Oferowanie usług odpowiadającym oczekiwaniom

  • Dbanie o pozytywne relacje biznesowe

  • Raportowanie do przełożonego

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność ok. 30h tygodniowo

  • Zainteresowanie branżą HR i/lub sprzedażą

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Motywacja do pracy i rozwoju

  • Komunikatywność i miłe usposobienie

Oferujemy:

  • Zdobycie cennego doświadczenia sprzedażowego w branży HR

  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Stanowisko pracy w nowoczesnym biurze w centrum Poznania

  • Pełne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

  • Praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania rynku pracy

  • Pełne przeszkolenie

  • Poznanie specyfiki branży rekrutacyjnej

  • Referencje po odbyciu praktyk

  • Dla osób zaangażowanych możliwość stażu

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!