Kierownik Działu Planowania i Technologii

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Włocławek

2016-10-13

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy

certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000

pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym

dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na

temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy

osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek
Nr referencyjny: 2016/B/PIT

Obowiązki:

   - Planowanie i monitorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych.

   - Opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych.

   - Kontrola przestrzegania przez produkcję właściwego przebiegu procesu technologicznego.

   - Nadzór nad pracą podległych działów w zakresie usuwania bieżących awarii form

     wtryskowych.

   - Nadzór nad opracowaniem i zatwierdzaniem dokumentacji technologicznej.

 - Planowanie potrzeb kadrowych i optymalizacja zatrudnienia.

   - Kontakt z klientami firmy oraz dostawcami.

   - Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku.

- Wiedza specjalistyczna w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

- Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

- Znajomość języka angielskiego.

- Znajomość Pakietu MS Office (Excel).

- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

- Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

- Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku.

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony lub o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!