Przedstawiciel handlowy

klient GoWork.pl

Straszyn

2016-10-13

w związku z dynamicznym rozwojem działu, poszukujemy osób chętnych do stworzenia sieci dystrybucji świadczonych usług.

Miejsce pracy: STRASZYN / CAŁA POLSKA

Nr referencyjny: PHDZCZ/10/2016

Obowiązki:

• pozyskiwanie klientów,

• budowanie relacji z klientem oraz ich utrzymanie,

• prezentowanie usług firmy na spotkaniach z klientami,

• mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (pozyskiwanie klientów, obsługa klientów, prowadzenie negocjacji z klientem, sprzedaż),• komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, silna motywacja do pracy,• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,• znajomość obiegu dokumentów handlowych,• prawo jazdy kat.B,• wykształcenie min. średnie• kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej usług.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (pozyskiwanie klientów, obsługa klientów, prowadzenie negocjacji z klientem, sprzedaż),

•doświadczenie w branży HVAC będzie dodatkowym atutem;

• komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, silna motywacja do pracy,

• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,• znajomość obiegu dokumentów handlowych,

• prawo jazdy kat.B,

• wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

• wynagrodzenie podstawa + prowizje,

• narzędzia pracy,

• długofalową współpracę oraz przyjazną atmosferę.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!