Pakowacz w dziale produkcji wędlin

FHS (Flexible Human Services)

Sassenheim

2016-11-11

Flexible Human Services to biuro pośrednictwa pracy z niemal 15 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku holenderskim. Współpracujemy z ponad 100 klientami w sektorach rolniczym, spożywczym, logistycznym, produkcyjnym, technologicznym. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sassenheim

Obowiązki:

  • kontrola i pakowanie gotowego produktu,
  • dbanie o ciągłość procesu produkcji,
  • pomoc w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • wykonywanie zamówień zgodnie z wytycznymi przełożonych.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego,
  • dyspozycyjność na długi okres lub na stałe,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • zakwaterowanie na mieszkaniu firmowym o certyfikowanym standardzie,
  • ubezpieczenie kolektywne,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach językowych i branżowych.

Odwiedź też stronę naszego polskiego pośrednictwa pracy www.fhspolska.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102291 ofert pracy. Sprawdź!