Przedstawiciel handlowo- techniczny

ORBITGAZ BYTOM

Katowice

2016-10-13

Specjalizujemy się w świadczeniu usług projektowania, wykonawstwa oraz Serwisu instalacji gazów technicznych, specjalnych i laboratoryjnych.

Zgromadzone doświadczenie wraz z ukierunkowaniem na jakość pozwalają dostarczać produkty oraz usługi spełniające najwyższe wymagania. Wykonywane przez nas projekty cechują się profesjonalnym, kompleksowym podejściem oraz zastosowaniem podzespołów spełniających najwyższe standardy

Obowiązki:

  • samodzielne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż
  • praca w dogodnych godzinach - liczą się wyniki a nie harmonogram pracy. przygotowywanie ofert handlowych,
  • wyjazdy do klientów na rozmowy handlowe,
  • charakter pracy - samodzielny, głównie w terenie (mobilny poprzez samochód służbowy).

Wymagania:

  • wymagamy jakiejkolwiek znajomość branży metalurgicznej, budowlano-sanitarnej.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do poszukiwania klientów w terenie
  • Prawo jazdy Kat B,

Oferujemy:

  • pracę bardzo dobrze płatną ale tylko przy efektach bez górnych ograniczeń
  • pracę w stabilnej finansowo firmie dbającej o rozwój pracowników,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • dowolną formę zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub prosze dzwonić pod numer telefonu 605-288-563

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!