Technik z zakresu galwanotechniki

Gravet Consulting

Łódź

2016-10-12

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995 r. Obecnie, dla naszego Klienta, jednej z wiodących na świecie specjalistycznych firm galwanotechnicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik

 z zakresu galwanotechniki

Praca terenowa

Region działania: Polska centralna i północna (województwa: łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Obsługa techniczna klientów w regionie Polski centralnej oraz północnej;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z technologiami galwanicznymi u klientów;
  • Kontrola nad procesami oraz pracami związanymi z uruchomieniami nowych technologii galwanicznych;
  • Zbieranie informacji o potrzebach klientów, trendach technicznych, produktach na rynku;
  • Opracowywanie przebiegów technologicznych u klientów;
  • Przygotowanie wyliczeń technicznych dla nowoprojektowanych linii dla klientów;
  • Ścisła współpraca z laboratorium, działem handlowym i obsługi klienta w celu zapewnienia kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie zgodnej z polityką firmy;
  • Sporządzanie planów oraz sprawozdań z pracy;
  • Przestrzeganie uregulowań Księgi Jakości i procedur firmowych.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane chemiczne albo długoletnie doświadczenie w pracy w galwanotechnice;
  • Szeroka wiedza techniczna z zakresu galwanotechniki;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z galwanotechniką. Doświadczenie w nadzorze funkcjonowania procesów galwanicznych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w tym języka technicznego);
  • Gotowość do pracy w terenie oraz odbywania długich podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dobra znajomość programów komputerowych: pakietu MS Office, Lotus Notes.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży;
    • Samochód służbowy (także do prywatnego użytku) oraz pozostałe narzędzia pracy;
    • Dostęp do szeroko pojętej wiedzy z zakresu galwanotechniki;
    • Szereg szkoleń, odbywanych także za granicą.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione oczekiwania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

W temacie wiadomości prosimy wpisać: GALW/16

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie w wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!