Kierownik Budowy

Budimpol Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-12

Firma zatrudni kierownika z doświadczeniem na budowach przy budowach, przebudowach i generalnych remontach  przy budynkach użyteczności publicznej;

Zakres obowiązków :

Kierowanie pracami budowlanymi w sytemie Generalnego Wykonawstwa jak i siłami własnymi; pozyskiwanie podwykonawców;

Kontrola kosztów, sprawozdania, koordynacja prac,współpraca z inwetorem i projektantem, samodzielne prowadzenie budowy; rozliczenia budowy ;

Wymagania

Wykształcenie wyższe, uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń ;dobra znajomość branży;znajomość prawa budowlanego, umiejętność organizacji pracy własnych brygad i podwykonawców - wymagane doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierownika budowy  , samodzielność; obsługa komputera w zakresie programu word , excel, norma,samodzielność,prawo jazdy kat B

UWAGA : Osoby bez doświadczenia na stanowisku kierownika budowy proszone są o nie składanie aplikacji. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu obu stronom. Dziękujemy.

Mile widziane

posiadanie bazy podwykonawców ; znajomość kosztorysowania,

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!