Pracownik administracyjno- biurowy z j. angielskim

Progresso HR

Oleśnica

2016-10-12

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Główne obowiązki:
• Koordynacja spraw administracyjno - biurowych,

• Odpowiedzialność za korespondencję wychodzącą i przychodzącą,

• Odpowiedzialność za obieg dokumentów wewnątrz firmy,

• Współpraca z wszystkimi działami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi,

• Przygotowanie i nadzór nad dokumentami do księgowości i kadr,

Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania:
• Dobra znajomość angielskiego – warunek konieczny!

• Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem,

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku biurowym min. 2 lata,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy,

• Prawo jazdy kat. B,

• Doskonałe zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie,

• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres APLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]