Operator maszyn produkcyjnych

Progresso HR

Kluczbork

2016-10-12

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
• Obsługa maszyn, pakowanie
• Dbałość o porządek na miejscu pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Chęć podjęcia długotrwałej współpracy i rozwoju
• Komunikatywność, sumienność

Oferujemy:
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• pełne przeszkolenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w systemie 3-zmianowym

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: APLIKUJ
Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99876 ofert pracy. Sprawdź!