Specjalista ds. księgowości z nutką informatyki

Zarządzanie po ludzku

Mysłowice

2016-11-09

Kim jesteśmy?
Jesteśmy liderem na rynku zarządzania nieruchomościami. Miło, szybko i z pełną
kulturą, wykonujemy bardzo dobrej jakości usługi i produkty dla naszych Klientów. Oferujemy miejsce, w którym Twoja praca jest szanowana, a pracodawca darzy Cię zaufaniem. Oferujemy dynamiczny rozwój w Twoim miejscu pracy, w miejscu nastawionym na dialog i drugiego Człowieka.
Oferujemy pracę w zespole, gdzie panuje atmosfera nastawiona na partnerstwo. Szanujemy wszystkich, z którymi współpracujemy ale oczekujemy również profesjonalizmu oraz szacunku. Swoją kreatywnością zmieniamy rzeczywistość i wciąż szukamy nowych kierunków rozwoju.

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:
• posiadasz wiedzę księgowo - ekonomiczną
• potrafisz rozpoznawać potrzeby rozmówców oraz troszczyć się o ich rozwiązanie,
• cechuje Cię bystry umysł,
• lubisz rozmawiać przez telefon oraz spotykać się z ludźmi,
• inspiruje Cię praca zespołowa oparta o realizację wyznaczonych celów,
• masz ogólną wiedzę z zakresu informatyki,
• bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Microsoft Office Excel),
• posiadasz prawo jazdy kategorii B i lubisz od czasu do czasu podróże służbowe.

Mile widziane u Kandydata:
• biegła znajomość zagadnień ekonomicznych i księgowych,
• znajomość branży zarządzania nieruchomościami,
• znajomość SQL,
• zaawansowana znajomość Excela.

Twoje zadania to przede wszystkim:
• doradztwo i wsparcie dla obecnych Klientów, którzy pracują na oprogramowaniu naszej firmy (zdalnie, ale gdy sytuacja tego wymaga w siedzibie firmy u Klienta – delegacja),
• wdrażanie autorskiego oprogramowania firmy,
• współpraca z działem produkcji przy rozwoju systemu,
• udział w testach nowych wersji oprogramowania.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami,
• pracę w młodym, a zarazem doświadczonym zespole,
• szerokie możliwości rozwoju zawodowego na podstawie czytelnego planu kariery,
• urozmaicony zakres realizowanych zadań.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!