Kierownik ds. Inwestycji i Rozwoju Produkcji

Personika Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-10-12

Naszym Klientem jest producent części zamiennych Automotive Aftermarket, który w ramach Rozwoju firmy poszukuje Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategicznych planów dotyczących dalszych, długofalowych możliwości produkcyjnych zakładu w oparciu m.in. o prognozy sprzedaży, dostępność materiałów/wyrobów.
  • Udział w opracowywaniu planu inwestycji w zakresie parku maszynowego
  • Współpraca z producentami, dystrybutorami i dostawcami maszyn i urządzeń
  • Udział w definiowaniu strategii dla rozwoju poszczególnych produktów
  • Udział w planowaniu budżetów i efektywności ekonomicznej projektów
  • Doradztwo dla Zarządu w zakresie negocjacji handlowych z dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Decyzyjność w zakresie realizacji celów
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność współpracy z pracownikami z różnych szczebli struktury organizacyjnej
  • Umiejętność negocjacji zarówno z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

Zapewniamy :

  • Pracę w dużej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny 3 miesiące potem na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie/ pensja podstawowa plus premia/
  • Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!