Mechanik naczep z niemieckim, Dania

Polvik

Padborg

2016-10-12

Nasza agencja pracy tymczasowej Polvik Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Serwisanta naczep samochodów ciężarowych na terenie Danii.

CO OFERUJEMY ?

- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej

- Bardzo dobre stawki godzinowe,

- Możliwość zjazdów do domu,

- Długoterminową współpracę,

- Minimum 40h pracy / tygodniowo możliwość nadgodzin

- Ubezpieczenie zdrowotne,

- Zapewniamy płatne zakwaterowanie,

PONADTO :

Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

CZEGO WYMAGAMY ?

- doświadczenia w standardowym serwisie naczep,

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,

- mile widziana wiedza z zakresu systemów hydraulicznych,

-atutem będzie również umiejętność spawania aluminium,

Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, zachęcamy do wysłania CV - być może znajdziemy bardziej dopasowaną do Ciebie ofertę !

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?

Serwis i naprawa naczep: systemy hamulcowe, zmienianie opon, naprawa oświetlenia oraz inne naprawy naczep.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, wyślij mail bezpośrednio do konsultanta APLIKUJ, lub skontaktuj się z nami pod telefonem:
+48 790 623 321

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.