Przedstawiciel handlowy do obsługi Klienta biznesowego

Twoja-Energetyka.pl

Maków Mazowiecki

2016-10-12

Niezależna Firma Energetyczna zajmująca się doradztwem w zakresie obsługi energii elektrycznej i gazu poszukuje ludzi z doświadczeniem w pracy z Klientem biznesowym na stanowisko:
Doradcy Klienta biznesowego.

Obowiązki Doradcy:

- Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
- Doradztwo w zakresie obniżenia kosztów związanych z energią elektryczną i gazu
- Tworzenie własnej bazy Klientów.
- Przygotowywanie ofert dla Klientów
- Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym
- Rzetelność oraz uczciwość w podejściu do klienta.
- Wysokie zdolności interpersonalne.
- Mile widziana znajomości technik sprzedaży.

Oferujemy:

- Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
- Materiały szkoleniowo-informacyjne.
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
- kompleksową obsługa backoffice
- szeroką gamę produktów głównych firm energetycznych, m.in. PGE
- Brak bilansów zużycia.
- brak targetów
- możliwość pracy na terenie całej Polski
- nienormowany czas pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99360 ofert pracy. Sprawdź!