Pracownik produkcji

Transline Group

Wrocław

2016-11-23

Agencja Pracy Tymczasowej Transline Group Sp. z o.o (numer w rejestrze zatrudnienia 11088) obecnie poszukuje dla swojego Klienta zlokalizowanego w Biskupicach Podgórnych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska:
- praca przy linii produkcyjnej przy montażu podzespołów do sprzętu
RTV

NIE JEST WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE NA WW. STANOWISKU
Od kandydatów wymagamy:
• dyspozycyjności
• gotowości do pracy w systemie zmianowym
• spostrzegawczości i dbałości o szczegóły
• sumienności i pracowitości
• umiejętności pracy w grupie, komunikatywności

Oferujemy:
• pracę w systemie zmianowym
• stabilne warunki zatrudnienia
• ofertę pracy tymczasowej
• opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• darmowy dojazd do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy APLIKUJ

Lub kontakt telefoniczny 730 923 900 / 531 909 987

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99857 ofert pracy. Sprawdź!