Wulkanizator – Niemcy od zaraz

East Service

ok. Stuttgartu

2016-10-12

East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu:

Lokalizacja : ok. Stuggartu

Zakres obowiązków:

  • wymiana opon,
  • prace pomocnicze w warsztacie samochodowym,
  • wulkanizacja,
  • mycie/pranie opon ciężarowych,
  • drobne praca warsztatowe i magazynowe - przestawianie opon w magazynie itp.

Wymagania:

  • -doświadczenie w wykonywanej pracy lub na podobnym stanowisku,
  • -dobra znajomość j. niemieckiego,
  • -zdolności manualne,
  • -wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki,
  • -gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 9,50€ brutto/ godz. + 20€ netto diety/ przepracowany dzień,
  • możliwa praca w nadgodzinach,
  • niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem ,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia,
  • opieka polskojęzycznego dysponenta.

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!