Praser tworzyw sztucznych

Progresso HR

Oława

2016-10-12

Progresso dla swojego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

Obsługa maszyn do obróbki tworzyw sztucznych

Dbałość o wykonanie oraz jakość pracy

Dbałość o urządzenia i stanowiska technologiczne

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej,

Znajomość obsługi pras mechanicznych do tworzyw sztucznych,

Dobra organizacja pracy,

Samodzielność, odpowiedzialność,

Znajomość MS Office

Oferujemy:

Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

Interesującą i odpowiedzialną pracę,

Stabilne długotrwałe zatrudnienie,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: APLIKUJ. W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99378 ofert pracy. Sprawdź!