Lakiernik Przemysłowy

Serwis Personalny

Elbląg

2016-10-12

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy :

LAKIERNIKA PRZEMYSŁOWEGO

Obowiązki:
-malowanie, lakierowanie natryskowe
-przygotowywanie elementów do malowania : czyszczenie, gradowanie
-pomoc w montażu pomalowanych elementów
-prace porządkowe

Oferujemy:

-pracę na 1 zmianę od poniedziałku do piątku

-miejsce pracy Elbląg, Gronowo

-stałe zatrudnienie

Wymagamy doświadczenia na powyższym stanowisku.

Istotne są chęci do pracy, motywacja oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane osoby zmotoryzowane

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem lakiernik.elblag2016 lub kontakt tel. 500-318-441, 55-230-40-03

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”