Specjalista ds. sprzedaży usług hotelowych

Lepsza Praca

Chorzów

2016-10-12

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta branży hotelarskiej aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w segmencie MICE, sprzedaż i promocja usług hotelowych (turystyka służbowa, wyjazdy motywacyjne, organizacja konferencji, eventy itp.)
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami, reprezentowanie firmy, dbałość o pozytywny wizerunek
  • Spotkania biznesowe, prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • Przygotowywanie kalkulacji i umów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Organizacja i koordynowanie działań hotelu związanych z ww. usługami, dbałość o jakość świadczonych usług, opieka nad zakontraktowanymi grupami, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych
  • Współpraca z innymi pracownikami: recepcja, restauracja, służba pięter
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego – Dyrektor hotelu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B ( preferowane w branży hotelarskiej na analogicznym stanowisku, w hotelu co najmniej 3-gwiazdkowym)
  • Predyspozycje sprzedażowe, znajomość technik sprzedaży i zasad obsługi klienta
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, dobra samoorganizacja pracy własnej
  • Nienaganna prezencja, ogłada biznesowa, wysokie umiejętności interpersonalne

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wysoki system premiowy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!