Sprzedawca - Kasjer

Progresso HR

Wrocław

2016-10-12

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

centrum handlowe Magnolia Park

Obowiązki:

  • obsługa klienta, doradzanie w zakresie asortymentu,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • dbałość o ekspozycję i zatowarowanie,

  • przygotowywanie i kontrola zamówień,

  • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,

  • dbałość o porządek i wygląd sklepu

Wymagania:

  • minimum około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Co oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia stanowiskowe.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98301 ofert pracy. Sprawdź!