Tłumacz języka niemieckiego na budowie

Forglass Sp. z o.o.

Luebz

2016-10-27

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.
Jeśli chcesz osiągnąć sukces, chcesz się szybko uczyć i rozwijać.
Męczy cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości – dołącz do naszego zespołu.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Luebz Niemcy

Obowiązki:

  • Tłumaczenia podczas budowy na hucie w Lubz (2h od Berlina)
  • Współpraca i kontakt z Kierownikiem Projektu
  • Tłumaczenia ustne spotkań z klientami
  • Tłumaczenia ustne spotkań BHP
  • Tłumaczenia pisemne korespondencji mailowej

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (minimum w stopniu komunikatywnym)
  • Znajomość podstawowego słownictwa technicznego,
  • Gotowość do pracy w terenie i biurze,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Kreatywność, innowacyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia
  • Zakwaterowanie, wyżywienie, transport,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ambitne wyzwania,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w profesjonalnym zespole,
  • Urozmaicony charakter pracy,
  • Nie boimy się inwestować w pracowników,
  • Pozwalamy im decydować.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!