Asystent działu Kadr i Płac

Forglass Sp. z o.o.

Kraków

2016-10-12

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • opieka nad pracownikiem od przyjęcia do zwolnienie,
  • wydawanie skierowań na badania, organizowanie szkoleń BHP, zapoznawanie pracowników w przepisami wewnątrzzakładowymi
  • prowadzenie akt osobowych i innej dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników
  • administracja i dokumentacja personalna,
  • aktualizacja danych w systemie kadrowym,
  • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich itd.,,
  • obsługa umów cywilnoprawnych.
  • rozliczania delegacji pracowników
  • delegowanie pracowników do krajów UE oraz poza

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • znajomość programu OPTIMA - mile widziana
  • dobra znajomość Excela,
  • znajomość j. angielskiego – mile widziana
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte zdolności w zakresie współpracy i nawiązywania relacji.

Szukamy osób:

  • otwarci, ambitni studenci ostatnich lat  - mile widziani,
  • chcących się uczyć, poznawać, rozwijać,
  • chcących odgrywać ważną rolę w życiu firmy,
  • chętnych do rozwoju wraz z rozwojem firmy,
  • nie bojących się wyzwań.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ambitne wyzwania,
  • urozmaicony charakter pracy,
  • nie boimy się inwestować w pracowników,
  • pozwalamy Wam decydować.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99327 ofert pracy. Sprawdź!