Murarz (język niemiecki)

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

na terenie całej Austrii

2016-10-12

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta murarzy Z DOBRĄ ZNAJOMOŚĆIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Miejsce pracy: Austria
Nr referencyjny: 8562

Obowiązki:

- zapoznanie się z planami architektonicznymi i założeniami budowlanymi
- ustawienie rusztowania, montaż urządzeń do transportu materiałów budowlanych
oraz przygotowanie zaprawy
- przygotowanie szalunku
- murowanie ścian nośnych, działowych, stropów lub filarów

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy wraz ze sprawnym samochodem
- doświadczenie na danym stanowisku
- mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

- praca na warunkach austriackich
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- świadczenia socialne
- dodatki świąteczne oraz urlopowe

Wymiar etatu:

Pełny etat

Rodzaj umowy:

Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:

2 lata

Min. wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

Przedział wynagrodzenia:

1.800,00 - 2.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)

Premie, dodatki:

Według austriackiego prawa pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!