Asystent Działu Spedycji z jęz. niemieckim

MEPP European Freight Solutions

Wrocław

2016-10-12

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL, i aktualnie poszukujemy współpracownika na stanowisko Asystenta Działu Spedycji.

Świadczymy usługi w zakresie organizacji terminowego i profesjonalnego przepływu towarów drogą lądową, morską oraz lotniczą. W ramach naszej oferty dostarczamy szereg dodatkowych rozwiązań frachtowych, służących optymalizacji kosztów łańcucha dostaw oraz podnoszeniu jakości naszej obsługi.

Jesteśmy zespołem nastawionym na rozwój i partnerstwo, a każdy klient to dla nas nowe wyzwanie. Do partnerów podchodzimy indywidualnie i z perspektywą nawiązania długotrwałej współpracy. Działamy nieszablonowo korzystając z innowacyjnych rozwiązań w obszarze łańcucha dostaw.

Liczą się dla nas kreatywności i praca zespołowa, i właśnie na tych wartościach opieramy swoją wizję sukcesu.
Jeśli ta idea pracy jest Ci bliska, złóż aplikację i dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

•    zgłębianie wiedzy z obszaru TSL oraz poznawanie specyfiki pracy w dziale spedycji
•    uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów
•    wsparcie w realizacji zleceń spedycyjnych: przygotowywanie ofert, negocjacja warunków
•    telefoniczny kontakt z Klientami spółki oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
•    monitorowanie transporów
•    sporządzanie raportów i zestawień

Wymagania:

•    znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

•    komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji
•    nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów
•    wysoka kultura osobista
•    elastyczność i partnerstwo w relacjach biznesowych
•    zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność

Mile widziane:

•    zainteresowanie obszarem TSL
•    komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•    stabilne zatrudnienie, umowa o pracę (po okresie próbnym)
•    pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
•    możliwość awansu i kształtowania własnej ścieżki kariery zawodowej
•    pracę w zgranym i nastawionym na wzajemną pomoc zespole
•    szkolenia merytoryczne oraz z obszaru kompetencji miękkich

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99999 ofert pracy. Sprawdź!