Magazynier - order picker

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Tillburg

2016-10-11

Znasz język angielski? Chcesz zarabiać w euro? Chciałbyś zdobyć doświadczenie? Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego i znajomości języka.  Pomagamy  w organizacji dojazdu i zakwaterowania. Aby wyjechać, nie potrzebujesz własnych środków. Za mieszkanie i transport możesz zapłacić z pierwszego wynagrodzenia. Organizujemy również wyjazdy do pracy w parach i ze znajomymi.

Skorzystaj z naszego 15 letniego doświadczenia na rynku pracy. Dowiedz się jakie masz możliwości. Wyjazdy w każdą sobotę.

 

Magazynier - order picker

Miejsce pracy: Holandia

 

Co robi Order Picker:

- Pakuje produkty

- Obsługuje skaner

- Zbiera zamówienia

 

Wymagania:

- Chęć do pracy,

- Gotowość do podjęcia pracy na min. 3 miesiące

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Umowę o pracę tymczasową  na warunkach holenderskich

- Polskojęzyczną opiekę w Holandii

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

- Cotygodniowe rozliczenie zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)

- Gwarantujemy dojazd do Holandii i do miejsca pracy

- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

- Możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach

 

Prosimy wysyłać CV adres: APLIKUJ

 

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).