Tokarz, Frezer konwencjonalny - Berlin - od zaraz

AP Uniapol

Berlin

2016-10-11

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Berlin

Opis stanowiska:

  • Obsługa frezarek, tokarek i szlifierek
  • Kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną
  • Udział  w instalacji nowych maszyn i urządzeń
  • Samodzielny dobór i wymiana narzędzi
  • Praca w systemie 3-zmianiowym
  • Praca w malowniczej, turystycznej miejscowości

Wymagamy:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stałą pracę w oparciu o Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Dodatki za nadgodziny +25%
  • Dodatki za nocki +25%
  • Dodatki za niedziele +50%
  • Dodatki za święta +100%
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce
  • DARMOWE zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od kandydatów nie pobieramy prowizji. Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel.: 512 089 906

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!