Tokarz - Niemcy - Berlin - od zaraz

AP Uniapol

Berlin

2016-10-11

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

 Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

TOKARZ  – od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarek
  • Samodzielny dobór i wymiana narzędzi
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Praca w systemie 3-zmianiowym

Wymagamy:

  • Doświadczenie w obsłudze tokarek (ewentualnie frezarek lub szlifierek)
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

•          Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

•          Dodatki za nadgodziny +25%

•          Dodatki za nocki +25%

•          Dodatki za niedziele +50%

•          Dodatki za święta +100%

•          Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

•          Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•          Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem

•          Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych

•          Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce

•          Zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe

•          Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel.: 71 769 83 29 / kom. 512 089 906