Specjalista ds. logistyki opakowań zwrotnych

JAGA Temp Sp. z o.o.

Sochaczew

2016-10-11

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Obowiązki:
• nadzór nad obiegiem palet pomiędzy Firmą a jej klientami;
• kontrolowanie ilości opakowań zwrotnych wykorzystywanych w Firmie;
• księgowanie palet na saldach klientów i odbiorców
• współpraca z klientami oraz innymi działamy Firmy;
• prowadzenie dokumentacji;
• analizowanie i raportowanie;

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (logistyka palet i nośników);
• znajomość logistyki opakowań zwrotnych;
• zdolność analitycznego myślenia;
• komunikatywność;
• atutem będzie znajomość programu SAP;

Oferujemy:
• pracę stałą;
• stabilne zatrudnienie za pomocą umowy o pracę z realną możliwością zatrudnienia przez Firmę po okresie próbnym;
• pracę w godzinach 8-16:00;
• wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2800zł brutto;
• pracę od poniedziałku do piątku (sporadycznie również sobota).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!