Specjalista ds. ryzyk i analiz

Cinkciarz.pl

Zielona Góra

2016-10-27

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT.

Zakres obowiązków będzie obejmował między innymi:

  • kontrolę i ocenę poprawności działania procesów identyfikacji, pomiaru, wyceny, monitorowania oraz raportowania ryzyk,
  • tworzenie projektów procedur, polityk, ich aktualizowanie,
  • przygotowywanie raportów, analiz,
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu,
  • przygotowanie dokumentacji dla celów Badania i Oceny Nadzorczej (BION),
  • przeprowadzanie oceny ryzyka potencjalnych kontrahentów Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane: ekonomia, finanse, prawo, zarządzanie ryzykiem,
  • mile widziane certyfikaty branżowe związane z zarządzaniem ryzykiem – (FRM, PRM),
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania ryzykiem w instytucji nadzorowanej,
  • doświadczenie w zakresie tworzenie projektów procedur, polityk, ich aktualizacji,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji dla celów Badania i Oceny Nadzorcza (BION),
  • biegła znajomość języka angielskiego, z uwzględnieniem terminologii fachowej,
  • umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych,
  • proaktywna postawa,
  • zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku,
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.
  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, koniecznie z dopiskiem Specjalista ds. ryzyk i analiz.

Prosimy także o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102905 ofert pracy. Sprawdź!