Doradca kredytowy w salonie samochodowym

Profesja

Poznań

2016-10-11

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy zajmującej się produkcją i znakowaniem odzieży oraz gadżetów reklamowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce Pracy: Poznań

 Obowiązki:

- sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i kredytów

- zapewnienie wysokiej jakości obsługi

- dopasowanie odpowiedniego produktu oraz budowanie relacji z klientem

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

 Wymagania:

- znajomość technik sprzedaży

- zdolności negocjacyjne i handlowe

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku

- mile widziane wykształcenie wyższe, kierunek rachunkowość i finanse

 Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowę o pracę

- pełen etat

- wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

- dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

 Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99874 ofert pracy. Sprawdź!