Pomocnik serwisanta klimatyzacji

HR.pl

Warszawa

2016-11-29

Opis stanowiska:

  • Mechaniczne czyszczenie (Karcherem) urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
  • Kompleksowe wsparcie serwisantów w codziennych obowiązkach.
  • Prace na wysokościach - powyżej 3 m.
  • Wymiana filtrów.
  • Praca w terenie - dojazd do klientów.

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne.
  • Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV.
  • Ogólna orientacja w kwestiach dotyczących klimatyzacji, wentylacji i urządzeń elektrycznych.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia i odzież do pracy.
  • Pokrycie kosztów związanych z wyjazdami (przejazdy, noclegi, diety na wyżywienie).
  • 3 miesięczny okres próbny (umowa zlecenie), następnie możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia umożliwiające w krótkiej perspektywie awans na serwisanta.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!