INSPEKTOR SPAWALNICTWA

GSG TOWERS Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-10-11

GSG Towers Sp. z o.o.  jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą.  Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej  (K1)  z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie prac spawalniczych
  • Udział w optymalizacji procesu produkcyjnego i koordynacji personelu we współpracy z kierownictwem i mistrzami
  • Rozwój i kontrola jakości procedur spawalniczych we współpracy z Działem Jakości w celu zapewnienia stabilizacji i standaryzacji procesu spawania
  • Weryfikacja umiejętności i aktywny udział w szkoleniu pracowników
  • Wykrywanie, analiza i raportowanie niezgodności oraz rekomendacje odpowiednich rozwiązań technicznych
  • Aktywny udział w projektach produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Mile widziany dyplom Międzynarodowego Inspektora Spawalnictwa (IWI – International Welding Inspector)
  • Minimalnie 4 lata doświadczenia związanego z procesami spawalniczymi
  • Znajomość norm PN-EN ISO 3834 oraz PN-EN 1090
  • Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Preferowane doświadczenie w kontakcie z Klientem
  • Proaktywna osoba z doświadczeniem w pracy w dynamicznym środowisku, na stanowisku ze zróżnicowanym zakresem obowiązków - współpracy z wielofunkcyjnymi zespołami poprzez Zarząd, personel spawalniczy, przedstawicieli Klientów, towarzystwa klasyfikacyjne
  • Nastawienie na stopniowe podnoszenie jakości, konkurencyjności i rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)
  • możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • pracę w zespole fachowców w branży wież wiatrowych
  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

DODATKOWE INFORMACJE:

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „INSPEKTOR SPAWALNICTWA”, na adres e-mail: APLIKUJ,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!