SPAWACZ 136

GSG TOWERS Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-10-11

GSG Towers Sp. z o.o. jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą. Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej (K1) z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPAWACZ 136

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dobieranie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania
  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie operacji spawania różnymi technikami, za pomocą urządzeń spawalniczych
  • Wykonywanie naprawy spoin, żłobienia elektro-powietrznego
  • Wykonywanie spawania blach co najmniej dwoma rodzajami procesów (ręczne, półautomatyczne, zmechanizowane, zautomatyzowane)
  • Wykonywanie pomiaru spoin

WYMAGANIA:

  • doświadczenie: minimum 2 lata przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
  • aktualny(e) certyfikat(y) spawacza w zakresie wykonywania spoin czołowych i pachwinowych w metodzie 136 i/lub certyfikat(y) operatora sprzętu spawalniczego
  • znajomość instrukcji technologicznych spawania (WPS) oraz
  • znajomość zasad identyfikacji materiałów rodzimych używanych do wytworzenia konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
  • znajomość zjawiska powstawania odkształceń spawalniczych oraz metod ich zapobiegania
  • znajomość sposobów postępowania ze spoinami nie spełniającymi wymaganego poziomu jakości/akceptacji
  • umiejętność czytania raportów NDT
  • mile widziane kwalifikacje poddźwigowego/hakowego – sygnalisty oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palnika tlenowego

OFERUJEMY:

  • Różne formy zatrudnienia w tym umowa o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli i żłobków)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z poziomem kompetencji i umiejętności
  • Pracę w zespole fachowców w branży wież wiatrowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w należącej do grupy GSG firmie – GSG Akademia Rozwoju
  • Praca w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

DODATKOWE INFORMACJE:UWAGA: JEŚLI NIE POSIADASZ KTÓREGOŚ Z UPRAWNIEŃ WYMAGANYCH NA STANOWISKU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PODNIESIENIA KWALIFIKACJI W RAMACH STRUKTUR SPÓŁEK GSG.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „SPAWACZ II”, na adres APLIKUJ

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!