KONSTRUKTOR KADŁUBOWY/ KONSTRUKCJI STALOWYCH

GSG TOWERS Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-10-11

GSG Towers Sp. z o.o.  jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą.  Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej  (K1)  z mocą produkcyjną 100 000 ton przerobu stali rocznie. Mamy ma na swoim koncie doświadczenie i współpracę z czołowymi światowymi producentami turbin wiatrowych i konstrukcji typu offshore.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji
  • Opracowywanie i wdrażanie zmian konstrukcyjnych w przypadku kart zmian i problemów montażowych
  • Projektowanie podbudowy do transportu i montażu sekcji, kadłubów, konstrukcji stalowych
  • Projektowanie uchwytów do transportu i obracania sekcji, konstrukcji stalowych
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych projektowanych konstrukcji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane projektowanie i budowa statków)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność opracowywania zapotrzebowania materiałowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi programu AutoCAD/ZWCAD i pakietu MS Office
  • Znajomość przepisów towarzystw klasyfikacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w charakterze nadzoru, przy praktycznym rozwiązywaniu problemów

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach m.in. z branż energetyki odnawialnej i oil&gas
  • Pracę z zagranicznymi kontrahentami
  • Możliwość rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

DODATKOWE INFORMACJE:

Osoby zainteresowane ofertą pracy  prosimy o przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: „KONSTRUKTOR KADŁUBOWY/KONSTRUKCJI STALOWYCH”, na adres e-mail: APLIKUJ,

CV należy nadesłać wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GSG TOWERS Sp. Z O.O.. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!