Przedstawiciel handlowy

Polska Chemia

Warszawa

2016-10-11

Ty: Student(ka), poszukujący/a elastycznej, rozwojowej pracy dostosowanej do swojego grafiku. Jesteś osobą śmiałą, chcącą się rozwijać, zdobywać pierwsze doświadczenia w biznesie.

 

My: Firma pozwalająca ludziom się rozwijać. Oferująca bardzo dobre warunki pracy za wysokie zaangażowanie i chęć nauki.

 

Nasza firma oferuje produkty chemii gospodarczej (płyny do mycia szyb, okien i podłóg). Aktualnie budujemy sieć sprzedaży w całym kraju. Szukamy ambitnych osób, z pozytywnym nastawieniem, chcących zdobyć doświadczenie w sprzedaży. Nie chcemy żebyś do przydzielonych Ci zadań podchodził jak do "pracy". Potraktuj to jako wyzwanie, możliwość rozwoju, chęć sprawdzenia siebie w biznesowych realiach. Jesteśmy świadomi, że żeby być w czymś dobrym, trzeba to lubić. Postaramy się stworzyć Ci taką atmosferę. Do twoich zadań będzie należeć, pozyskiwanie nowych klientów (hurtownie chemii gospodarczej, sieci sklepów), ustalanie warunków współpracy oraz podtrzymywanie kontaktów. 

 

Na początku pracy nie oferujemy podstawy, ale wysoki udział w zyskach za sprzedane przez Ciebie produkty. Umiejętności, które nabędziesz w naszej firmie przydadzą Ci się, nie zależnie od tego jak potoczy się Twoja dalsza kariera zawodowa. Ponieważ praca to gównie praca w terenie - dobrze jeśli posiadasz własny środek transportu. Zastanów się: jakie masz atuty, które pomogą Ci odnieść sukces? Jesteś zdeterminowany i konsekwentny? Nie poddajesz się łatwo, cechuje Cię wytrwałość? Chcesz się wznieść na wyższy poziom, a do tego jesteś osobą kontaktową? A może posiadasz kontakty, które pomogą Ci sprzedawać nasze produkty? Pisz śmiało. Kontakt do nas: biuro @ polskachemia . info

 

Nie musisz wysyłać profesjonalnego CV - wyślij nam zdjęcie i krótki tekst o sobie.


Aplikacja na adres adres: APLIKUJ

 

Polska Chemia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 62474 ofert pracy. Sprawdź!