PRACA ŚWIĘTA

AXIDUS

Poeldijk

2016-10-11

Chcesz w krótkim czasie dobrze zarobić? Przeczytaj!

Oferujemy Ci pracę od 30.11.2016 do 02.01.2017. Krótki wyjazd z możliwością dużego zarobku.

Zapewimy dużą ilością godzin, oraz DARMOWE ZAKWATEROWANIE w Holandii!

Praca jest również w Święta i Nowy Rok – są to dni pracujące.

Miejsce pracy: Holandia 30.11.2016 - 02.01.2017
Nr referencyjny: 4,5 tygodnia pracy

Obowiązki:

Czego możesz oczekiwać od nas:

  • legalnej i stabilnej pracy w Holandii (umowa o pracę zawierana na warunkach Holenderskich)
  • wypłaty w systemie tygodniowym wypłacanej w każdy piątek
  • darmowego zakwaterowania – dostaniesz zwrot do 380E po zakończeniu kontraktu
  • dużej ilości godzin pracy
  • wypłat zgodnych z prawem Holenderskim 100% dodatku za dni Świąteczne
  • zorganizowanego wyjazdu i powrotu do pracy
  • pełnej opieki polskich koordynatorów na miejscu
  • wspólnego spotkania Wigilijnego, upominków od firmy
  • możliwości spędzenia Sylwestra w Rotterdamie
  • wspólnych wyjazdów dla par i grup znajomych (gwarantujemy Wam zakwaterowanie)
  • przewidywanych zarobków w przedziale 900-1500 E na rękę + zwrot mieszkaniowy!
  • zakwaterowania w hotelu lub domkach pracowniczych

Wymagania:

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • pełnej dyspozycyjności do pracy w dniach 30.11.2016 – 02.01.2017
  • elastyczności (praca u różnych klientów w okresie trwania całego kontraktu)
  • opłacenia przejazdu do i z Holanii (zgodnie z cennikiem przewoźnika)
  • zdecydowanej i odpowiedzialnej decyzji odnośnie chęci podjęcia pracy

Oferujemy:

Dodatkowe informacje:

  • jeżeli uważasz ze zarobki są za małe, ze będziesz pracował jako skoczek, że praca jest w okresie Świąt i Nowego roku bez możliwości zjazdu do Polski, bądź masz poważne wątpliwości – ta praca nie jest dla Ciebie!
  • oferta skierowana jest wyłącznie do osób chcących podjąć zatrudnienie w wyznaczonym terminie
  • wszelkie informacje uzyszkasz kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie

Jak aplikować?

Wyślij nam swoje CV: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!