Cieśla szalunkowy (język niemiecki) Austria

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

na terenie całej Austrii

2016-10-11

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta cieśli szalunkowych z średnio zaawansowaną znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Austria
Nr referencyjny: 8562

Obowiązki:

- umiejętność szalowania systemami m.in. peri, doka

- mile widziane umiejętności murarskie

Wymagania:

- znajomość czytania rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- praca na warunkach austriackich
- umowa o pracę
- atrakcyjne zarobki
- świadczenia socjalne
- dodatki świąteczne i urlopowe

Wymiar etatu:

Pełny etat

Rodzaj umowy:

Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:

1 rok

Min. wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

Przedział wynagrodzenia:

1.800,00 - 2.500,00 EUR / miesięcznie (Netto)

Premie, dodatki:

zgodnie z obowiązującymi przepisami w Austrii

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje.
Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasza strona internetowa: http://www.trummer.eu