Konsultant Telefoniczny/Doradca medyczny Warszawa

LEVEL WORK

Warszawa

2016-12-29

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK  wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944

Dla naszego klienta  poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny/Doradca medyczny

Miejsce pracy: Warszawa – Ochota/Okęcie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa telefonów wychodzących;
  • Prezentacja oraz aktywna sprzedaż pakietów medycznych;
  • Osiąganie celów oraz przestrzeganie procedur;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Dyspozycyjność do pracy pn-pt (5dni), w godz. 10:00-18:00
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Konieczność podjęcia pracy od razu po zakończeniu szkolenia

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowa zlecenie na okres próbny (3miesiące), potem kontynuacja współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy – grafik ustalany jest na tydzień w przód
  • Konkursy

Wynagrodzenie:

  • Stawka godzinowa 12/13 zł/h brutto + premie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wypłaty do 20 dnia każdego miesiąca

Jesteś zainteresowany/a? WYŚLIJ do nas swoje CV!

REKRUTACJA-LEVEL WORK
Tel: 515-599-882

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82373 ofert pracy. Sprawdź!