cieśla, stolarz, monter karton gips, malarz, dekarz, prace wykończeniowe

Euronauka Agencja Zatrudnienia

Groesbeek

2016-10-10

Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) poszukuje do pracy w Holandii Cieśli/Stolarzy, Monterów Płyt KG, Malarzy, Dekarzy, Pracowników do prac ogólno-wykończeniowych. Praca od zaraz!!!

Rodzaj umowy: Umowa o pracę/kontrakt

Wymiar czasu pracy: Praca na cały etat.

Możliwe nadgodziny. Oferta pracy tymczasowej.

Wymagania i obowiązki:

  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na rozmowę - 1 na 2/3 osoby
  • Wymagany samochód 1 na 2/3 osoby
  • Ubranie robocze — na początek własne
  • Wymagane doświadczenie - min. 2 letnie

Pozostałe informacje:

  • Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
  • Wynagrodzenie - od 429 euro netto za 40 godzin pracy
  • Tygodniowe wypłaty
  • Pracodawca oddaje do dyspozycji zakwaterowanie bez dodatkowych opłat
  • Pracodawca opłaca ubezpieczenie

Rekrutacja:

  • CV należy przesyłać na adres agencji
  • Informacja telefoniczna — 506 380 854

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".