Specjalista ds. sprzedaży i utrzymania relacji z klientem

TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.

Lublin

2016-10-21

TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o. Zajmujemy się handlem uszczelnieniami technicznymi i łożyskami.
Poszukujemy przedsiębiorczej osoby do Działu Zarządzania Relacjami z klientem. Preferujemy osoby z doświadczeniem w branży.
Zadania:
planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
współpraca z dotychczasowymi klientami i dbałość o utrzymanie prawidłowych relacji handlowych,
sporządzanie raportów z wykonywanych działań,
Oczekiwania:
wykształcenie minimum średnie techniczne,
dobra znajomość języka angielskiego,
samodzielność, konsekwencja w działaniu,
wysoka motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego,
(mile widziane doświadczenie w branży)

Oferujemy:
wynagrodzenie z premią za wyniki pracy,
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
pracę pełną wyzwań,
umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81859 ofert pracy. Sprawdź!