Specjalista ds. Administracji i Wsparcia Sprzedaży

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

Łódź

2016-12-02

General Logistics Systems zapewnia wysokiej jakości usługi przewozu paczek oraz specjalizuje się w logistyce oraz usługach ekspresowych, które świadczy w 37 państwach europejskich.

GLS Poland poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków

Opis stanowiska:

  • aktywne, telefoniczne pozyskiwanie Klientów z sektora B2B,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • wsparcie administracyjne oraz współorganizowanie pracy  działu handlowego,
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych oraz prezentacji handlowych.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązaniu kontaktów oraz komunikatywność,
  • energiczność w działaniu,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra obsługa pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w telesprzedaży lub obsłudze Klienta,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikacje w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował na te stanowisko.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99554 ofert pracy. Sprawdź!