Praca dla pasjonatów języków obcych! Obsługa zamówień lub wsparcie techniczne w Warszawie!

Personnel and Media Solutions

Warszawa

2016-10-10

Praca dla pasjonatów języków obcych!  Obsługa zamówień lub wsparcie techniczne w Warszawie!

Lokalizacja: Warszawa

Uwielbiasz języki obce? Znasz biegle niemiecki, duński, czeski, fiński, holenderski, francuski, włoski lub słowacki ?

Masz doświadczenie w administracji lub obsłudze klienta?

Wyślij nam swoje CV, aby wykorzystywać swoje zdolności językowe w codziennej pracy!

ZADANIA

Obsługa zamówień:

  • Koordynowanie zamówień klientów w zakresie sprzętu i usług,
  • Realizacja zamówień składanych przez dostawców  wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Fakturowanie zamówień zgodnie z dokumentami zamówienia, bezpośrednia współpraca z podmiotami zamawiającymi w tym zakresie,
  • Praca pn-pt, 9-17 (możliwość pracy też w weekendy – na prośbę)

Wsparcie techniczne:

  • Kontakt z użytkownikami końcowymi systemu (przez telefon, e-mail)
  • Logowanie i zarządzanie wnioskami
  • Wsparcie i pomoc użytkownikom, dokonywanie wstępnej oceny i diagnozowanie problemów
  • Analiza potencjalnych problemów i zdarzeń
  • Raportowanie do systemu

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomość któregoś z języków: niemiecki, duński, czeski, fiński, holenderski, francuski, włoski lub słowacki
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu B2
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność, orientacja na Klienta

OFERUJEMY

  • Międzynarodową atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Stabilne warunki pracy