Poszukiwany Specjalista ds. Relacji z Klientem - Handlowiec - Mamy inne podejście do pracy...

Profisoft

Poznań

2016-12-06

Pracuj w Profisoft

Dostarczamy rozwiązania IT od 1990 roku, wielu naszych Kolegów-Pracowników jest z nami niemalże od początku istnienia firmy. Dzięki swoim autorskim rozwiązaniom IT skutecznie wdrażamy systemy ERP w całej Polsce. Stanowimy zgrany zespół, po godzinach pracy często wspólnie realizujemy swoje pasje. Dbamy o to, żeby poza merytoryczną wartością kandydata, posiadał cechy pozwalające na łatwą integrację. Spędzamy ze sobą po 8 godzin dziennie, dlatego dbamy byś czuł się jak w domu !!!

Poznaj zakres obowiązków

Zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie Klientów,
Wsparcie i obsługa klienta w pierwszych etapach sprzedaży,
Realizacja kampanii sprzedażowych dla obecnych Klientów,
Współpraca z działami marketingu i wdrożeń systemów ERP,
Budowanie długofalowych relacji z klientami,
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania

Predyspozycje i umiejętności w zakresie obsługi klienta,
Zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność,
Zorientowana na wynik,
Umiejętności pracy w zespole,
Znajomość pakietu MS Office,
Mile widziana znajomość (obsługa bądź wdrożenia) systemów ERP Comarch,

Oferujemy

Pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem,
Branżowe szkolenia i warsztaty,
Umowę o pracę,
Premię za osiągane wyniki,
Możliwość awansu w ramach struktur Firmy,
Niezbędne narzędzia pracy.

Profisoft - Praca jako Handlowiec systemów Comarch ERP Poznań

Wartość dodana

  • Wsparcie kolegów podczas zdobywania potrzebnych umiejętności
  • Zgrany i miły zespół ludzi w każdym wieku z oryginalnymi pasjami
  • Nie jesteśmy korporacją, obowiązuje u nas rodzinna atmosfera
  • Ciekawe spotkania niespodzianki wymyślane przez naszą ekipę marketingową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego na adres APLIKUJ
wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Profisoft ul. Floksowa 44, 60-175 Poznań (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn., Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!