Księgowa / Księgowy

Progresso HR

Wrocław

2016-10-10

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

Dekretowanie dokumentów księgowych,

Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT UE i sprawozdań do GUS,

Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,

Sporządzanie sprawozdań i analiz,

Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,

Księgowanie przelewów bankowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe,

Doświadczenie w pracy na danym stanowisku, min 2 lata,

Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

Dobra znajomość przepisów podatkowych,

Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem,

Skrupulatność, terminowość, samodzielność,

Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem,

Znajomość systemu Symfonia FK

Oferujemy:
• odpowiedzialną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres APLIKUJ W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!