Młodszy Projektant Elektroniki

Progresso HR

Dąbrowa Górnicza

2016-10-10

Progresso, dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie projektów oraz edycja schematów dla elektronicznych urządzeń kontrolnych,

• Analiza dokumentacji technicznej od Klienta,

• Przygotowanie zestawień materiałowych (BOM),

• Tworzenie specyfikacji oraz raportów testowych dla produktów,

• Wsparcie dla Inżyniera Projektu w każdym etapie realizacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe: Elektronika lub pokrewne,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (projektowanie elektroniki),

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomość narzędzi: CAPTURE CIS, OrCAD,

• Praktyczna znajomość zagadnień związanych z technologią montażu obwodów drukowanych ,

• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki w tym cyfrowych i analogowych obwodów elektronicznych.

Oferujemy:

• Interesującą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres APLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!